Jak można zablokować uporczywy numer w swoim telefonie?

Co powinniśmy zrobić, gdy ktoś do nas nieustannie wydzwania? Może to być natrętny sprzedawca czy też chociażby równie natrętny telemarketer. Na pewno tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie zablokowanie numeru telefonu. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć, a rozmówca niedoszły już się nie skontaktuje z nami.

Odpowiedzmy sobie na pytanie jak zablokować numer? Blokowanie numerów niechcianych jest kwestią ściśle zależną nie od naszego telefonu, ale tak naprawdę od zainstalowanego operacyjnego systemu oraz także dostawcy naszych usług. Powinniśmy sprawdzić, do dokładnie zrobić, gdy nasz numer się dostanie w ręce niepowołane oraz jak raz na zawsze możemy się pozbyć dzwoniącego nieustannie intruza.

Poznajmy szczegóły jak zablokować numer? Istnieją jak najbardziej skuteczne sposoby na uporanie się z tym właśnie problemem. Zamiast cały czas wyciszać dzwonek oraz wciąż sobie czyścić pocztę głosową dokonać należy blokady połączeń z zastrzeżonych numerów. Poznajmy zatem szczegóły. Należy na pewno aktywować usługę ACR, która właśnie oznacza zablokowanie numeru. Sama aktywacja jest bezpłatna. Aby włączyć ją, należy sobie wpisać specjalny kod. Jest to *222*114*1#. A co słyszy osoba, która dzwoni do nas z numeru zablokowanego? Abonent, którego wybrałeś numer, nie przyjmuje połączeń z zastrzeżonych numerów. Jak widać nie jest to w ogóle skomplikowane i każdy z nas jest w stanie to zrobić. Jest to naprawdę bardzo proste.