Kogel Mogel 3 – kontynuacja komedii obyczajowej w telewizji internetowej

Interesuje Cię Kogel Mogel 3 film? Kontynuację komedii obyczajowej obejrzysz w telewizji internetowej. Wybierz najdogodniejszy pakiet i ciesz się filmami w wysokiej jakości, bez limitów i reklam!  

Kogel Mogel 3, czyli ciąg dalszy przygód bohaterów kultowej komedii „Кogel-mogel”

Kogel Mogel 3 to kontynuacja komedii obyczajowej Kogel Mogel, która zatriumfowała w telewizji ponad 30 lat temu. Film, podobnie jak poprzednie części, opowiada o losach Katarzyny Solskiej i jej rodziny oraz całej rodziny Wolańskich. W obsadzie Kogel Mogel 3 nie mogło zabraknąć Grażyny Błęckiej-Kolskiej (która wcieliła się w rolę głównej bohaterki), Katarzyny Łaniewskiej (która zagrała matkę głównej bohaterki), a także Nikolema Rozbickiego (aktor wcielił się w postać Marcina Zawady – syna głównej bohaterki).

W roli członków rodziny Wolańskich możemy ujrzeć Zdzisława Wardejna, Ewę Kasprzyk, a także Aleksandrę Hamkało. W Kogel Mogel 3 film wystąpili także: Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha oraz Maciej Zakościelny. Niestety w tej plejadzie gwiazd zabrakło aktorów z poprzednich części serii, mianowicie świętej pamięci Jerzego Turka (który wcielał się w rolę ojca głównej bohaterki), Dariusza Siatkowskiego (męża głównej bohaterki) oraz Małgorzaty Lorentowicz (babci Wolańskiej).

Kogel Mogel 3 – film jest już dostępny online

Kogel Mogel 3 – film został wyreżyserowany przez Kordiana Piwowarskiego, scenariusz napisała znana z poprzednich części serii Ilona Łepkowska. Komedia trwa 93 minuty, zdjęcia kręcono w Warszawie, Popowie, Czarnowie oraz Parceli. W filmie wykorzystano prace artystyczne autorstwa polskich projektantek graficznych – Magdaleny Krajewskiej – Ferenc oraz Eweliny Buni.

Na czym polega fabuła komedii Kogel Mogel 3? Główna bohaterka Katarzyna Solska mieszka we wsi Brzózki wraz ze swoją matką, gdy nagle do Polski powraca po wielu latach jej syn Marcin. Młoda głowa pełna pomysłów chce otworzyć w Polsce własny biznes. Okazuje się jednak, że chłopak wybrał dość nielegalną branżę, co przyczyni się do wielu zwrotów akcji oraz oczywiście kłopotów.

Tymczasem w rodzinie Wolańskich celebrytka Barbara Wolańska musi się zmierzyć z prawdziwym kryzysem w rodzinie. Jej mąż oraz córka postanawiają bowiem się zbuntować i uciekają z domu. Jak to się dalej potoczy? Zachęcamy by obejrzeć Kogel Mogel 3! Film jest już łatwo dostępny w polskiej telewizji internetowej.

Kogel Mogel 3 – gdzie obejrzeć kultową komedię obyczajową?

Kogel Mogel 3 film można znaleźć w polskiej telewizji internetowej. Film jest dostępny między innymi w serwisie TVP VOD, a także na platformie IPLA. Ów wynalazek XXI wieku, czyli telewizja internetowa to jedyne takie miejsce, gdzie możemy obejrzeć wybrany film o dowolnej porze, korzystając z dowolnego urządzenia (telewizora, konsoli, komputera, tabletu lub smartfona). Załóż już dziś konto w telewizji internetowej i ciesz się nowościami, a także kultowymi perełkami kinematografii, nie tylko polskiej, każdego dnia – bez sprawdzania programu, bez limitów i bez reklam!